8 Görüntülenme
2016’ya Damgasını Vuran En İyi 10 Film

2016’ya Damgasını Vuran En İyi 10 Film

Ne yıldı ama! Koca bir sene göz açıp kapayana kadar geçti. Bu sene yüzlerce hatta binlerce film yayınlandı, ancak sadece bazıları film sever leri etkileyebildi. İşte karşınızda, bu yıla damgasını vuran en başarılı 10 film!

1-) Deadpool

Listemizin ilk sırasında, gerçekten tüm film severleri etkileyen bir film olan Deadpool bulunuyor.

Eskiden ordu’da özel kuvvetler görevlisi olan Wade Wilson, ordudan ayrılınca kendi kafasına göre takılan birisi oldu. Kanser olduğu haberini alınca, Wade, kendisine iyileştirme ve farklı güçler verme garantisi veren bir firmanın projesine katılır. Ancak işler ters gider. Wade, yüzünü kaybeder ancak farklı yetenekler kazanır. Kanseri yenmiştir ancak bu sorunu çözmek için firma’da bunu ona yapan doktordan hesap soracak, iyileştirmesini isteyecektir.

Aksiyon Komedi Macera kategorisindeki bu film imdb’ den 560,000 kişi tarafından oylandı ve 8,1 puan aldı. Bu film için editör puanımız 9,0 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Deadpool Türkçe Dublaj İndir

2-) Dağ II

blank

Listemizin ikinci sırasında, vizyona bomba gibi giren türk yapımı film olan Dağ II bulunuyor.

İlk film’de teroristlerin elinden kurtulmayı başaran iki asker Oğuz ve Bekir, Özel bir görev için özel kuvvetler arama kurtarma timine katılacaktır. Timin özel görevi, Irakta bir terör örğütü tarafından kaçırılan Ceyda Balaban’ı kurtarmaktır. Ancak bu kolay bir görev değildir.

Savaş, Dram kategorisindeki bu film imdb’ den 75,000 kişi tarafından oylandı ve 9,9 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,9 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz filmbol’un orjinal dvd yayını bekleyebilir yada sinemalar’da izleyebilirsiniz. Nasıl olursa olsun, bu filmi kesinlikle öneriyoruz. İyi seyirler!

Dağ II filmi, henüz Filmbol’da yayınlanmadı. Yakında sizlerle olacak

3-) Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Kaptan Amerika İndir

Listemizin üçüncü sırasında Marvel filmi olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (yada diğer ismi ile iç savaş) bulunuyor.

Marvel’ın tüm kahramanları bir arada diyebiliriz. Ancak bu sefer savaştıkları adamlar suçlular değil kendileri! Politikanın karışmasından dolayı, Steve Rogers yönetimine girmeyi kabul etmemiştir. Tony Stark ise bunu şaşırtıcı bir biçimde kabul edilmesi gerektiğini savunmaktadır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu kategorisindeki bu film imdb’ den 360,000 kişi tarafından oylandı ve 8,0 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,5 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Türkçe Dublaj İndir

4-) Suicide Squad

blank

Listemizin dördüncü sırasında DC Comics’in vizyona bomba gibi düşen, sinemaları tıklım tıklım yapan Suicide Squad (Gerçek Kötüler) filmi bulunuyor.

Bol kötülü Suicide Squad film ile aynı isimle çizgi romandan uyarlanan bu filmin kadrosu tamamen yıldızlar takımı diyebiliriz. Devlet, kötüleri yenmek için ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış özel güçlere sahip bir ekip kurmak isteyecektir. Bunu karşılığında herkese belirli bir zamandan sonra özgürlük vaad etmektedir. Gerçek kötülerin tamamı bu teklifi kabul etse de, dünyada onlardan daha kötüleri olduğunu bilmeden kabul etmişlerdir.

Aksiyon, Macera, Fantastik kategorisindeki bu film imdb’ den 320,000 kişi tarafından oylandı ve 6,4 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,7 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Suicide Squad (Gerçek Kötüler) Türkçe Dublaj İndir

5-) Batman v Superman

Batman v Superman: Adaletin Şafağı

Listemizin beşinci sırasında Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmi bulunuyor.

İnsanlık için umut olan Superman beraberinde getirdiği savaş ve yıkım, insanlık için artık tehdit unsuru oluşturmaya başladığında, dünya nasıl bir kahramana ihtiyaç duyduğuna kara vermek için çabalarken, Gotham’ın koruyucusu Batman’a karşı giriştiği bir mücadele, yeni bir savaş hazırlayacaktır.

Aksiyon, Macera, Fantastik kategorisindeki bu film imdb’ den 440,000 kişi tarafından oylandı ve 6,8 puan aldı. Bu film için editör puanımız 6,5 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Batman v Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj İndir

6-) Doctor Strange

blank

Listemizin altıncı sırasında Doctor Strange filmi bulunuyor.

Başarılı bir cerrah olan Stephen Vincent Strange, bir trafik kazası sonucunda elindeki sinirler zarar gördükten sonra mesleği olan doktorluğu yapamaz hale gelir. Bunu kabul edemeyen Doktor, yaralarını iyileştirebilen birini aramaya koyulur. Tibet”te yaşayan Ancient One adlı büyücüyü öğrendikten sonra bu, onun için büyük bir umut olur. Ancak oradaki güçler, tahmin ettiğinden farklıdır.

Aksiyon, Macera, Fantastik kategorisindeki bu film imdb’ den 170,000 kişi tarafından oylandı ve 7,9 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,0 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz filmbol’un orjinal dvd yayını bekleyebilir yada sinemalar’da izleyebilirsiniz. Nasıl olursa olsun, bu filmi kesinlikle öneriyoruz. İyi seyirler!

Doctor Strange filmi, henüz Filmbol’da yayınlanmadı. Yakında sizlerle olacak

7-) Warcraft

Warcraft iki dunyanin ilk karsilasmasi

Listemizin yedinci sırasında Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması filmi bulunuyor.

World of Warcraft oyununun ilk sinema filmi olan bu film yapımı, oyunla konu olarak yakın seyir ediyor. Ork savaşcılarının ülkeleri, gezegenleri yok olmaya başlamıştır, çiçekler acmaz hale gelmiş, toprak iflas etmiştir. Bu çöl’e dönüşen gezegende yaşamın devam edemeyeceğinin farkına varan ork’lar, Büyücülerinin kapı açması sayesinde Azeroth krallığına ışınlanırlar. Azeroth krallığı savaşmayı tercih etmesede, savaş kaçınılmaz hale gelecektir. Ancak ork’lardan bir klan bir şeyin farkına varacaktır. Dünyalarını o hale getiren, liderleri ve büyücüleri konumundaki Guldan’dır. Farklı ırkların karşı karşıya geldiği bu fantastik dünyada, Ork’lar ile İnsanların savaşını izleyeceksiniz.

Aksiyon, Macera, Fantastik kategorisindeki bu film imdb’ den 170,000 kişi tarafından oylandı ve 7,0 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,5 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması Türkçe Dublaj İndir

8 -) X-Men: Apocalypse

X-Men Apocalypse

Listemizin sekizinci sırasında X:Men: Apocalypse filmi bulunuyor.

Tüm mutantları ilki, Apocalypse’e kendine göre tanrı gözüyle bakılması gerekmektedir. Binlerce yıl önce, ihanete uğrayan Apocalypse, uykusundan uyandığında dünya çok değişmiştir. Torunları ile bir mutant ordusu kurup, dünyayı yok ederek kendi istediği gibi şekillendirmek isteyecektir. Ancak, tüm mutantlar onun yanında olmayı red edecektir, ve sadece red etmeleri onun dünyayı yok etmesine engel olmadığı için, onun karşısında çıkmalıdırlar.

Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu kategorisindeki bu film imdb’ den 230,000 kişi tarafından oylandı ve 7,1 puan aldı. Bu film için editör puanımız 9,0 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

X-Men: Apocalypse Türkçe Dublaj İndir

9-)Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi

blank

Listemizin dokuzuncu sırasında Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmi bulunuyor.

Lucasfilm’in yeni “ara dönem filmlerinden ilki” olarak lanse edilen yapım bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatacak. Film, Death Star’ın planlarını çalmak için bir araya gelen bir ekibin mücadelesini merkezine alıyor ve 1977 tarihli Yıldız Savaşları: Bölüm IV’ten öncesini anlatacak.

Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu kategorisindeki bu film imdb’ den 160,000 kişi tarafından oylandı ve 8,2 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,0 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz filmbol’un orjinal dvd yayını bekleyebilir yada sinemalar’da izleyebilirsiniz. Nasıl olursa olsun, bu filmi kesinlikle öneriyoruz. İyi seyirler!

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi filmi, henüz Filmbol’da yayınlanmadı. Yakında sizlerle olacak

10-) Bayan Peregine’in Tuhaf Çocukları

blank

Listemizin onuncu sırasında Bayan Peregine’in Tuhaf Çocukları filmi bulunuyor.

Küçük Jacop, dedesini ona söylediklerini takip ederek gizemli bir adaya gider. Dedesine göre, bu adada bir okul vardır ki, içinde ilginç yeteneklere sahip tuhaf çocuklar vardır. Dedesinin dediği yeri bulur, ancak burada hiç bir şey yoktur, yada görmesi gereken şey, aynı yerde, farklı zamanda dır.

Aile, Macera, Fantastik kategorisindeki bu film imdb’ den 62,000 kişi tarafından oylandı ve 6,8 puan aldı. Bu film için editör puanımız 8,0 olarak belirlendi. Eğer izlemediyseniz aşağıdaki linkten film hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İyi seyirler!

Bayan Peregine’in Tuhaf Çocukları Türkçe Dublaj İndir

Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

blank