8.1 IMDB Puanı

Bates Motel İndir

Editör Puanı%81
Türü Dram, Korku, Gizem
Senaryo Anthony Cipriano, Carlton Cuse, Kerry Ehrin
Ödüller 3 Primetime Emmy Ödülü'ne aday gösterildi. 6 galibiyet ve 67 adaylık

Bates Motel İndir

Bates Motel, yapımcılığını Carlton Cuse, Kerry Ehrin ve Anthony Cipriano'nun üstlendiği bir Amerikan gerilim filmidir. Alfred Hitchcock'un ufuk açıcı 1960 yapımı Psycho filminin ön bölümü olan bu film, Norman Bates ve annesi Norma'nın hayatlarına odaklanıyor. Dizi, Norma ve oğlunun, kocalarının ölümünden sonra yeni bir hayata başladığı bir motelde başlıyor. Norma ve Norman, Oregon kıyılarındaki küçük evlerine yerleştikten sonra kasabanın göründüğü gibi olmadığını anlarlar. Yerliler de sırlarını onlarla paylaşmamaya kararlıdır. Ancak Bates ailesi sırlarını korumak için her yolu deneyecektir. Dizi, Rotten Tomatoes ve Metacritic gibi inceleme sitelerinde genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Vera Farmiga, dizideki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında 2013 Emmy Ödülü'ne aday gösterildi.

İndir


Bates Motel İndir. Serisi IMDB platformunda (tt2188671) kullanıcılar tarafından toplamda 111,546 kişi tarafından oylandı ve 8.1 puan aldı. Bu seri için editör puanı 81 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Bates Motel İndir
Bates Motel İndir

Bates Motel İndir
Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın