8.3 IMDB Puanı

Büyük Kaçış İndir

Editör Puanı%84
Türü Aksiyon & Macera, Suç, Dram
Senaryo Paul T. Scheuring
Ödüller 1 Primetime Emmy Adaylığı. 8 ödül & 32 adaylık. total

Büyük Kaçış İndir


Michael Scofield yetenekli bir mühendistir. Kendi şirketi var ve normal bir hayat yaşıyor. Ancak uzun süredir kayıp olan kardeşi hapse atılıp idamla suçlanınca bu durum değişti. Kardeşi Lincoln, başkan yardımcısının erkek kardeşini öldürmekle suçlandı, ancak Lincoln masum olduğunu iddia etti. Kardeşinin suçu işlemediğine ikna olan Michael'ın onu hapisten çıkarmaktan başka seçeneği yoktu. Tüm yasal yolların tükendiğini fark eden Michael, kardeşini yüksek güvenlikli Fox River hapishanesinden kurtarmak zorundadır. Ama nasıl? Onu hapisten çıkarmanın çeşitli yolları düşünüldüğünde, Michael bunların işe yarayacağını düşünmüyordu. Sadece bir yol var. İlk önce hapse girmesi gerekiyor. Detaylı bir plan çizdi ve vücuduna dövme olarak boyadı. Hayatını sonsuza dek değiştirmek için planının ilk bölümünü tamamlaması gerekiyor: Silah zoruyla bir banka soymak. 2005'te yayınlanmaya başlayan Prison Break tamamen aynı.
 

Prison Break İndir


Büyük Kaçış İndir. Prison Break Serisi IMDB platformunda (tt0455275) kullanıcılar tarafından toplamda 511.223 kişi tarafından oylandı ve 8,3 puan aldı. Bu seri için editör puanı 84 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Büyük Kaçış İndir
Büyük Kaçış İndir

Büyük Kaçış İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın