6.6 IMDB Puanı

Devrim İndir

Editör Puanı%63
Türü Bilim Kurgu & Fantazi, Dram
Senaryo Eric Kripke
Ödüller 1 Primetime Emmy Kazandı. 4 ödül & 11 adaylık. total

Devrim İndir


Açıklanamayan bir nedenden dolayı dünyadaki tüm teknoloji durdu. Elektrik kesintileri, bilgisayarlar çalışmıyor, arabalar duruyor, tüm elektronikler kapanıyor ve bir daha hiç açılmıyor. Neler olup bittiğini bilen tek kişi Ben Matheson'dı ama yapabileceği hiçbir şey yoktu. 15 yıl geçti. Bu 15 yıl boyunca doğa şehre bıraktığı toprakları geri almaya başladı; Chicago yemyeşil oldu ve elektriksiz yaşam alıştı. Devlet çöktü ve yürütme gücü, tımar benzeri bir ortamda savaş ağalarının ve milislerin eline geçti. Bu arada, Ben Mathison ailesiyle birlikte huzurlu bir hayat yaşıyor. Ancak sırları onu yalnız bırakmayacaktır. Elektroniği yeniden çalıştıran bir "şeyi" vardır ve bu şey yüzünden güç merkezinin hedefi olacaktır. Bu arada ayrılan arkadaşlar, sevgililer ve aile üyeleri bu olaylardan sonra ailelerine kavuşmak için mücadele ediyor. akraba.
 

Revolution İndir


Devrim İndir. Revolution Serisi IMDB platformunda (tt2070791) kullanıcılar tarafından toplamda 83.535 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu seri için editör puanı 63 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Devrim İndir
Devrim İndir

Devrim İndir


Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın