9.2 IMDB Puanı

Game of Thrones 4K (2160p) İndir

Editör Puanı%99
Türü Aksiyon, Macera, Dram
Senaryo David Benioff, D.B. Weiss
Ödüller 59 Primetime Emmy Ödülü sahibi. Toplam 389 ödül ve 634 adaylık

Game of Thrones İndir

Krallıkta savaş yok mu? En güçlü krallığı kurmuş ve barışı garantilemiş olsanız bile, bu gücü kendi ellerinizde nasıl tutacaksınız? Burada hataya yer yoktur ve affedilmeye yer yoktur. Kuzey Krallığı'nın hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu bir savaşın ardından anavatanına dönmeyi başardı ve krallığını sağlam tuttu. Ned Stark, Kral Robert Baratheon ile uzun yıllar omuz omuza savaştı ve Baratheon'u kralı yaptı.Sadece ailesi ve halkıyla birlikte kuzey sınırını koruyan krallıkta yaşamak istiyordu.

Ancak suyun diğer tarafında topraklarından ve krallığından sürüldüğünü iddia eden Viserys Targaryen güçlerini birleştirerek kız kardeşi Daenerys'i vahşi kabilenin lideri Han Drogo'ya vermeyi planlamaktadır. Viserys'in planlarının haberi, tahtı geri almak için can atan ama Kraliyet Oyunları hakkında hiçbir şey bilmeyen Kral Baratheon'a ulaşır. Baratheon savaş alanında büyük bir savaşçıydı ama ülkesini ve ailesini yönetmede aynı başarıyı elde edemedi ve tamamen güvenebileceği ve her yanlış hareketinin arkasında durabileceği yeni bir sağ kola ihtiyacı vardı. Kuzeyin Lordu Ned Stark, bu pozisyon için seçilen tek adaydı. Kış geliyor...

Hanedanlığın komploları, kapalı kapılar ardında oynanan oyunlar, düşmanın kollarına atmaktan çekinmeyen kadınlar, kardeşler arasındaki çekişmeler, dışlanma...hepsi tek bir amaç için: savaşmak taht için.

Game of Thrones İndir


Game of Thrones İndir. Serisi IMDB platformunda (tt0944947) kullanıcılar tarafından toplamda 2,184,817 kişi tarafından oylandı ve 9.2 puan aldı. Bu seri için editör puanı 99 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Not : Bu içerik sadece Premium Özel olarak yayınlanmıştır.
Game of Thrones İndir
Game of Thrones İndir

Game of Thrones İndir
Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın