7.6 IMDB Puanı

Hawkeye İndir

Editör Puanı%96
Türü Aksiyon & Macera, Dram
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.

Hawkeye İndir


Dizi, Marvel Sinema Evreni'nin en popüler kahramanlarından biri olan Hawkeye'a odaklanıyor. Çizgi romanlarda zengin tüccarın kızı olarak bilinen Hawkeye eğitimli Kate Bishop karakterini dizide göreceğiz. Kate, babası Derek'e tapan genç bir kızdır. Kate'in annesi, babasının dikkatini çekmek için ne pahasına olursa olsun tatil sırasında öldü. Kate çok genç yaşta babasının iyi bir insan olmadığını ifade etti. Ondan sonra ona saygı duymayı bıraktı ve ona çok dikkat etmeye başladı. Kate Bishop ve Ant-Man'in kızı, "Genç Yenilmezler" adlı bir gruba katıldı ve gerçek süper kahramanlara dönüştü. Kate, İç Savaş sırasında Kaptan Amerika ile birlikte olan Clint Barton'ın yanında savaştı.
 

Hawkeye İndir


Hawkeye İndir. Serisi IMDB platformunda (tt10160804) kullanıcılar tarafından toplamda 158.467 kişi tarafından oylandı ve 7,6 puan aldı. Bu seri için editör puanı 96 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


 


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Hawkeye İndir
Hawkeye İndir

Hawkeye İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın