8.6 IMDB Puanı

İşler Güçler 1080p İndir

  • Yapım Yılı 2012
  • Ülke
  • 108 Görüntülenme
  • Ortalama 86 Dakika
Editör Puanı%76
Türü Komedi
Ödüller 4 galibiyet

İşler Güçler İndir

Ahmed, Murat ve Saadi, film çekme hayali kuran ve para toplamak amacıyla "Meslek Hikayeleri" adlı bir belgesel programı başlatan üç oyuncu. Amaçları bu proje aracılığıyla para toplayarak gişe rekorları kıracak bir film yapmaktır. Ancak çektikleri dizi yayınlanmayınca kolları sıvadılar ve daha iyi bölümler yaptılar. Ahmed liderlik günlerini özlüyor ve geçmişteki başarılarının göz ardı edildiğinden şikayet ediyor. Artık tanınmadığını düşünüyor, bu yüzden herkesi suçluyor. Murat kariyerinin taleplerini karşılamaya çalışırken bir yandan da kendisini terk eden eski sevgilisiyle çalışmanın zorluklarını yaşamaktadır. Sadie, oyuncu olmak için gümrük memurluğu işini bıraktı ve şu anda para ve aile sorunlarıyla uğraşıyor. Bir televizyon dizisinde figüranlık yapmak dışında hiçbir gelir kaynağı olmayan Sadie için Kariyer Hikayeleri yayınlamak ve maaşını almak önemliydi.

İşler Güçler İndir


İşler Güçler İndir. İşler Güçler Serisi IMDB platformunda (tt2311418) kullanıcılar tarafından toplamda 21,237 kişi tarafından oylandı ve 8.6 puan aldı. Bu seri için editör puanı 76 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Sadece Orjinal Dil! Altyazı eklidir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.Not : Bu içerik DMCA nedeniyle 08.05.2024 tarihinde global erişime kapatılmıştır.
İşler Güçler İndir
İşler Güçler İndir

İşler Güçler İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın