Sezon Sayısı:1
Jann İndir
7.3 IMDB Puanı

Jann İndir

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • 207 Görüntülenme
  • Ortalama 21 dakika
Editör Puanı%65
Türü Komedi
Senaryo Jennica Harper, Leah Gauthier, Jann Arden
Ödüller 4 ödül & 14 Adaylık.

Jann İndir


Jann'da, Jann Arden kendisinin kurgusal, kendini küçümseyen bir versiyonunu oynuyor: eski müzik kariyerinin yavaş yavaş (çok yakında) solmakta olduğu gerçeğini sert bir şekilde reddeden "yaşa özgü" bir şarkıcı-söz yazarı. Ancak yaşamı sürdürmesi gereken sadece Jane'in kariyeri değil - o yeni bekar (hatırlatmayın), kız kardeşi ilişkisini kesmiş olabilir ve annesi erken hafıza kaybı belirtileri gösteriyor olabilir. Jann'ın kişisel hayatı karmakarışık ve imajını yeniden inşa etmesine yardımcı olması için her derde deva bir yönetici kiralamak olduğuna inanıyor. Birçok LOL anıyla dolu olarak, büyüklüğe geri dönme ve viral olma arayışına başlar, ancak "gerçek" hayatının baskılarından musallat olur. Jane, kim olduğu ve kim olmak istediği arasında bir yol ayrımındadır. Jann geri dönebilir, gücünü yeniden kazanabilir ve onu sevenler için var olabilir mi?
 

Jann İndir


Jann İndir. Serisi IMDB platformunda (tt9080978) kullanıcılar tarafından toplamda 507 kişi tarafından oylandı ve 7,4 puan aldı. Bu seri için editör puanı 65 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


 


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Jann İndir
Jann İndir

Jann İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın