9.0 IMDB Puanı

Kusursuz Gezegen İndir

Editör Puanı%90
Türü Belgesel
Ödüller 1 Primetime Emmy Adaylığı. 2 ödül & 5 adaylık. total

Kusursuz Gezegen İndir


Bu beş bölümlük dizi, doğa güçlerinin gezegenin çeşitli vahşi yaşamını nasıl yönlendirdiğini, şekillendirdiğini ve desteklediğini gösterecek. İlk dört bölüm volkanların, güneş ışığının, havanın ve denizlerin gücünü keşfediyor. Serinin son bölümü, dünyanın en yeni doğa gücü olan insanlığın muazzam etkisine ve gezegenimizin mükemmel dengesini yeniden sağlamak için neler yapabileceğimize bakıyor. Dizi aynı zamanda Dünya'nın o kadar da mükemmel görünmediği anları gözler önüne seriyor ve tüm bu güçlerin yarattığı eşsiz dengeyi büyüleyici manzaralarla ekrana getiriyor. Kasırgalar, depremler, yangınlar ve volkanlar gibi doğal güçler yaşamı bir anda yok edebilir, ancak mükemmel dengeyi sağlamak için onlara düşündüğümüzden daha fazla ihtiyaç vardır.
 

A Perfect Planet İndir


Kusursuz Gezegen İndir. A Perfect Planet Serisi IMDB platformunda (tt10219322) kullanıcılar tarafından toplamda 2,692 kişi tarafından oylandı ve 9.0 puan aldı. Bu seri için editör puanı 90 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Kusursuz Gezegen İndir
Kusursuz Gezegen İndir

Kusursuz Gezegen İndir


Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın