7.5 IMDB Puanı

Mahkum 720p İndir

  • Yapım Yılı 2021
  • Ülke
  • 197 Görüntülenme
  • Ortalama N/A
Editör Puanı%75
Türü Suç, Dram
Ödüller 3 aday

Mahkum İndir

Fırat Bulut İstanbul Adliyesi savcısıdır. Fırat, eşi Zeynep ve beş yaşındaki kızı Nazlı ile mutlu bir hayat süren başarılı bir savcıdır. Ancak bir gün uyandığında kendisini son dört ayda olup bitenleri hiçbir şekilde hatırlamadan hapishanede buldu. Son anısı kızının doğum gününü kutladığı geceydi. Karısını ve kızını öldürmekle suçlandığını fark ettiğinde şok ve dehşete düşer. İkinci duruşması yaklaşıyordu ve ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Gerçekten karısını ve kızını öldürdü mü? Savcı Fırat Bulut'un cezaevine girmeden önce araştırdığı son dava, ikiz kardeşlerden biri olan ve ülkenin önde gelen ailelerinden biri olan Yesarilerin varisi Barış Yesari'ye aitti. Barış Yesari'de genç bir kız evinde öldürüldü. Hafızası geçici veya hiçbir zaman teşhis edilemeyen Fırat Bulut'un suçsuzluğunu kanıtlamak için hatırlaması, hayatta kalması ve hapishaneden kaçması gerekmektedir.

Mahkum İndir


Mahkum İndir. Mahkum Serisi IMDB platformunda (tt14898744) kullanıcılar tarafından toplamda 1,466 kişi tarafından oylandı ve 7.5 puan aldı. Bu seri için editör puanı 75 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Sadece Orjinal Dil! Altyazı eklidir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.Not : Bu içerik DMCA nedeniyle 11.04.2024 tarihinde global erişime kapatılmıştır.
Mahkum İndir
Mahkum İndir

Mahkum İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın