7.6 IMDB Puanı

Mesih İndir

Editör Puanı%76
Türü Dram
Senaryo Michael Petroni

Mesih İndir


CIA ajanı Eva Geller (Michelle Monaghan), kamu düzenini bozarak uluslararası dikkatleri üzerine çeken bir adam (Mehndi Derby) hakkındaki bilgileri ortaya çıkarır ve olayla ilgili soruşturma başlatır. Adam mucizeler yarattığını iddia eden takipçiler kazanmaya devam ederken, küresel medya bu karizmatik adama giderek daha fazla ilgi duyuyor. Geller, bu adamın gerçek bir tanrı mı yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozabilecek bir yalancı mı olduğunu öğrenmek için mücadele etmelidir. Hikaye ilerledikçe, olaylar bir İsrail istihbarat subayı (Tomer Sisley), bir Teksas misyoneri (John Ortiz) ve kızı (Stefania LaVie Owen), bir Filistinli mülteci (Seyyid El Alami) ve bir muhabir de dahil olmak üzere birçok farklı insandan geliyor. olay (Jane Adams).
 

Messiah İndir


Mesih İndir. Messiah Serisi IMDB platformunda (tt7671598) kullanıcılar tarafından toplamda 42.928 kişi tarafından oylandı ve 7,6 puan aldı. Bu seri için editör puanı 76 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Mesih İndir
Mesih İndir

Mesih İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın