7.7 IMDB Puanı

Once Upon a Time İndir

Editör Puanı%77
Türü Dram, Bilim Kurgu & Fantazi
Senaryo Adam Horowitz, Edward Kitsis
Ödüller 7 Primetime Emmy Adaylığı. 13 ödül & 95 adaylık. total

Once Upon a Time İndir


Sonsuza dek mutlu yaşadılar... ya da herkes öyle olduğuna inandı. 28 yaşındaki Emma Swan, bebekliğinden beri yaptığı için kendine nasıl bakacağını biliyor ama yıllar önce terk ettiği oğlu onu tekrar bulunca her şey değişmeye başladı. Henry şimdi 10 yaşında ve Emma'nın yardımına ihtiyacı var. Çünkü Henry aslında Emma'nın başka bir dünyadan, Pamuk Prenses ve Yakışıklı Prens'in kızı olduğuna inanıyor. Elindeki masal kitabına göre, onu korkunç cadının lanetinden korumak için başka bir aleme göndermek zorunda kalmışlar, böylece cadı periler diyarında kapana kısılmış, zamanda donmuş halde kalmış ama tabii ki Emma bunu yapmamış. bu hikayenin bir kelimesine inan. Emma küçük çocuğu memleketi Storybrooke'a geri götürdü, ancak Henry'nin durumu hakkında endişeliydi ve bir süre orada kalmaya karar verdi. O sırada Storybrooke'ta çok farklı bir şeylerin olduğundan şüphelenirdi.O
 

Once Upon a Time İndir


Once Upon a Time İndir. Serisi IMDB platformunda (tt1843230) kullanıcılar tarafından toplamda 227,443 kişi tarafından oylandı ve 7.7 puan aldı. Bu seri için editör puanı 77 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


 


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Once Upon a Time İndir
Once Upon a Time İndir

Once Upon a Time İndirDizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın