7.9 IMDB Puanı

Pennyworth: The Origin of Batman’s Butler İndir

Editör Puanı%85
Türü Aksiyon, Suç, Dram
Senaryo Bruno Heller
Ödüller 4 adaylık

Pennyworth: The Origin of Batman's Butler İndir

Pennyworth; Alfred Pennyworth'un milyarder Thomas Wayne ile tanışmasının öyküsünü anlatıyor. Alfred Pennyworth, güvenlik hizmetlerinde çalışmaya başlamadan önce 20 yaşında İngiliz Ordusunda bir erdi. Batman filmlerinde Bruce Wayne'in sadık yardımcısı olarak canlandırdığımız Alfred Pennyworth, Pennyworth ile ekrana geldi, Pennyworth Çalış kendi köken hikayende. Bob Kane ve Bill Finger tarafından yaratılan karakterler dizide Ben Aldridge, Ryan Fletcher, Hinesley Lloyd Bennett, Paloma Firth, Jason Fleming ve Polly Walker'ın da yer aldığı Jack Bannon tarafından canlandırılıyor. Gotham'ın yaratıcısı ve yapımcısı Bruno Heller tarafından ekrana getirilen dizi final yapmaya hazırlanıyor. Heller, Danny Cannon'ın da yönetmenliğini yaptığı 10 bölümlük dizinin baş yapımcılığını üstleniyor.

İndir


Pennyworth: The Origin of Batman's Butler İndir. Serisi IMDB platformunda (tt8425532) kullanıcılar tarafından toplamda 17,194 kişi tarafından oylandı ve 7.9 puan aldı. Bu seri için editör puanı 85 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Pennyworth: The Origin of Batman's Butler İndir
Pennyworth: The Origin of Batman's Butler İndir

Pennyworth: The Origin of Batman's Butler İndir


Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın