1 IMDB Puanı

Shardlake 4K İndir

  • Yapım Yılı 2024
  • 110 Görüntülenme
  • Ortalama 50 Dakika
Editör Puanı%63
Türü Dram, Suç

Shardlake İndir

Shardlake, C.J. gizem, gerilim ve aldatmacayla dolu. Sansom'un uluslararası alanda popüler olan Tudor cinayet gizem romanına dayanan sürükleyici bir polisiye romanı. 1536'da Matthew Shardlake adalet duygusuna sahip parlak bir avukattı. Henry Henry'nin sağ kolu Thomas Cromwell onu Scarnsea'deki ücra bir manastırdaki bir cinayeti araştırırken hayatı altüst oldu. Kibirli ve hırslı Jack Barak'ın da eşlik ettiği olayda, araştırdıkları ölümün ilk olmadığı ortaya çıkar. Her fırsatta düşmanlık ve şüpheyle karşı karşıya kalan ve Barak'ın gerçek niyetinden emin olamayan Shadrake, kendisini yalnızca bütünlüğünü değil hayatını da tehdit eden bir yalan, hile ve yozlaşma ağının ortasında bulur.

Shardlake İndir


Shardlake İndir. Shardlake Serisi IMDB platformunda (tt27390563) kullanıcılar tarafından toplamda 1 kişi tarafından oylandı ve 1 puan aldı. Bu seri için editör puanı 63 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Shardlake İndir
Shardlake İndir

Shardlake İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın