6.0 IMDB Puanı

Shōgun 1080p İndir

Editör Puanı%94
Türü Macera, Dram, Tarih
Senaryo James Clavell (based on the novel by)

Shōgun İndir

FX dizisi "Shogun", James Clavell'in romanından uyarlanmıştır ve 1600 yılında Japonya'da, asırlık bir iç savaş sırasında geçmektedir. Lord Yoshii Toranag hayatı için savaşıyor ve vekillik konseyindeki düşmanlar ona karşı birleşiyor. Gizemli bir Avrupa gemisi yakındaki bir balıkçı köyünde mahsur kaldığında, İngiliz dümenci John Blackthorne, Toranaga'nın güç dengesini değiştirmesine ve Blackthorne'un düşmanı Jesus'u ezmesine yardımcı olabilecek sırlar saklıyor. Dini rahiplerin ve Portekizli tüccarların güçlü etkisi. Toranaga ve Blackthorn'un kaderleri, gizemli bir Hıristiyan asilzade ve utanç verici bir soyun sonuncusu olan tercümanları Mariko Toda ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır. Mariko, bu çalkantılı siyasi ortamda efendisine hizmet ederken, Blackthorne'la yeni kurduğu dostluğunu, onu kurtaran inanca olan bağlılığını ve ölmüş babasına olan görevini uzlaştırmak zorundadır.

Shōgun İndir


Shōgun İndir. Shōgun Serisi IMDB platformunda (tt2788316) kullanıcılar tarafından toplamda 1 kişi tarafından oylandı ve 6.0 puan aldı. Bu seri için editör puanı 94 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Shōgun İndir
Shōgun İndir

Shōgun İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın