Sezon Sayısı:3
Spartaküs: Kan ve kum İndir
8.5 IMDB Puanı

Spartaküs: Kan ve kum İndir

Editör Puanı%91
Türü Dram
Senaryo Steven S. DeKnight
Ödüller 4 ödül & 16 Adaylık.

Spartaküs: Kan ve kum İndir


Trakyalı asker Spartacus, Roma Cumhuriyeti ile Getaelar'a karşı Roma ordusuna katıldı ve sürekli baskı altındaydı. İlk muharebeden sonra Spartaküs, doğuya doğru geri çekilen Getae ordusunu takip etmek yerine Karadeniz'e gitmesini emreden Gaius Claudius Glaber'e karşı döndü ve onun köyüne gitmeye karar verdi. Köyüne yaklaşırken Getaelar'ın köyü yıktığını gördü, ancak karısı hayatta kaldı. Geceyi eşiyle birlikte bir mağarada geçiren Spartacus, sabaha karşı Romalı askerler tarafından bulundu. Glaber, Spartacus'ü köle olarak aldı ve karısını Suriyeli bir tüccara sattı. Spartacus daha sonra Ludus'a (Batiatus'un gladyatör okulu) girer ve karısını bulmak için savaşmaya başlar.
 

Spartacus: Blood and Sand İndir


Spartaküs: Kan ve kum İndir. Spartacus: Blood and Sand Serisi IMDB platformunda (tt1442449) kullanıcılar tarafından toplamda 235.063 kişi tarafından oylandı ve 8,5 puan aldı. Bu seri için editör puanı 91 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Spartaküs: Kan ve kum İndir
Spartaküs: Kan ve kum İndir

Spartaküs: Kan ve kum İndirDizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın