9.3 IMDB Puanı

The Wire İndir

Editör Puanı%93
Türü Suç, Dram
Senaryo David Simon
Ödüller 2 Primetime Emmy Adaylığı. 16 ödül & 54 adaylık. total

The Wire İndir


Amerika'nın en büyük 26. şehri ve Maryland'in en büyük şehri Baltimore'un yaşamadan öğrenemeyeceğiniz hikayesini görmeye hazır olun. Televizyon hikaye anlatımında bir öncü olan The Wire, unutulmaz bir destanın eşiğinde. OZ konseptine cesur bir yorum getiren, özel bir planı olan bir hapishanedeki olayları konu alan ve üç beş kişiden çok daha fazlasını konu alan The Sopranos, HBO'nun şimdiye kadar ürettiği en başarılı ve sıra dışı yapım. Bu iki dizinin başarısının ardından yapım şirketi \"bağımsız kaliteli yayın\" ilkesini ortaya koyabilmek için yeni dizi arayışlarına girdi. 2000 yılında aynı adlı kitabı mini diziye uyarlayan The Corner'ın yaratıcısı David Simon, yepyeni bir projeyle kanalın kapısını çaldı. İlk cümlesi, \"Suçluları kovalayan polisler olmayacağına yemin ederim. İlk bakışta öyle gibi görünüyor. Ama bu Baltimore hikayesi olacak\" oldu.
 

The Wire İndir


The Wire İndir. Serisi IMDB platformunda (tt0306414) kullanıcılar tarafından toplamda 341,021 kişi tarafından oylandı ve 9.3 puan aldı. Bu seri için editör puanı 93 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


 


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


The Wire İndir
The Wire İndir

The Wire İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın