7.8 IMDB Puanı

Welcome to Earth İndir

Editör Puanı%80
Ödüller 1 ödül & 1 nomination

Welcome to Earth İndir


İnsanlar, gezegenimizin yüzeyinin her santiminin haritasının çıkarıldığını görebilirler, ancak yakından bakarsanız, keşfedilecek daha çok şey olduğunu göreceksiniz. Keşif çağı henüz bitmedi! Bu dünyaya hoş geldiniz. Meraklı ve büyülenmiş Will Smith, dünyanın en büyük harikalarını keşfederek ve en karanlık sırlarını ortaya çıkararak dünya çapında olağanüstü bir yolculuğa çıkar. Dizi boyunca Will, sessizce kükreyen volkanlardan çöllere ve hayvanlara kadar dünyanın en tuhaf, en olağanüstü ve heyecan verici manzaralarından bazılarına yaklaşmak için gezegenin farklı köşelerine seyahat eden National Geographic kaşifleri tarafından yönetiliyor. . Dizinin nefes kesen sinematografisini Will'in sınırsız merakı ve coşkusuyla birleştiren bu, Will'in dünyadaki en etkileyici ve ilham verici yolculuklarından biri.
 

Welcome to Earth İndir


Welcome to Earth İndir. Serisi IMDB platformunda (tt13623992) kullanıcılar tarafından toplamda 2.532 kişi tarafından oylandı ve 7,8 puan aldı. Bu seri için editör puanı 80 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


 


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Welcome to Earth İndir
Welcome to Earth İndir

Welcome to Earth İndir

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın