6.6 IMDB Puanı

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir

Editör Puanı%66
Türü Bilim Kurgu & Fantazi, Aksiyon & Macera, Dram
Senaryo Patrick McKay, John D. Payne

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir


Orta Dünya'nın destansı tarihinde ilk kez İkinci Çağ'ın efsanevi kahramanlarını ekrana getirecek. Tolkien'in Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi'nden binlerce yıl önce, J.R.R.'ın destansı draması, izleyicileri büyük güçlerin yükseldiği, krallıkların yükselip düştüğü, sürpriz kahramanların test edildiği, umutların dengede kaldığı ve tehditlerin olduğu bir dünyaya götürüyor. dünyanın başının belada olduğu karanlık zamanlar ver. alacak. Orta Dünya'nın büyük ölçüde barış içinde olduğu bir zamanda başlayan dizi, uzun süredir geri dönüşten korkan kötülüğe karşı tanıdık ve yeni karakterlerle karşı karşıya gelecek. Dumanlı Dağlar'ın karanlık derinliklerinden elf başkenti Linton'un muhteşem ormanlarına, nefes kesici ada krallığı Númenor'dan haritanın sonuna kadar bu krallıklar ve karakterler, gittikten çok sonra anlatılmaya devam edecek olan efsanelerini şekillendirecek. Orta Dünya'dan çok sonra.
 

The Lord of the Rings: The Rings of Power İndir


Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir. The Lord of the Rings: The Rings of Power Serisi IMDB platformunda (tt7631058) kullanıcılar tarafından toplamda 8.140 kişi tarafından oylandı ve 6,6 puan aldı. Bu seri için editör puanı 66 olarak belirlendi. İyi Seyirler!


Detay: Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir.Detaylar ve linkler için aşağıdan sezon seçimi yapınız.


Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir
Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri İndir


Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın