Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj Bluray Brrip Xvid İndir

Editör Seçimi
Vizyon Tarihi 17 Kasım 2010
İmdb Puanı 7,7 / 440,000
Film Süresi 146 dakika
Boyut Brrip Xvid : 1,64 GB m720P : 1,68 GB m1080P : 2,33 GB
Editor Puanı 8,0
İndirme Türü TusFiles, MixDrop, Uptobox, Mega, Letsupload, Pcloud, ve/veya Megaupload, Dosyaupload, Google Drive, Mediafire

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj Bluray Brrip-Xvid İndir | Kısa özet:

 

Hogwarts’ın maceraperest talebeleri Harry, Ron ve Hermione; Voldemort’un ölümsüzlük sırrını barındıran Hortkuluklar’ın izini sürmek amacındadırlar. Bu şer odağını yoketmek görevini üstlenerek yola çıkan kahramanlarımız, profesörlerinin yönlendirmelerinden uzak ve Dumbledore’un korumasından muaf, tek başlarına yola çıkmışlardır. Üç can dost şimdi herzamankinden daha fazla birbirlerine güvenmek zorundadır. Ancak, onları tehdit ederek ayrı düşmelerini sağlamak isteyen Karanlık Güçler de fitne çıkarmak için peşlerindedir. Bu arada, büyücülük dünyası Karanlık Lord’un tüm düşmanları için tehlikeli bir yer haline dönüşmüştür. Uzun zamandır korkulan savaş başlamış ve Voldemort’un Ölüm Yiyicileri Büyü Bakanlığı’nın kotrolünü zorla ele geçirerek terör estirmektedir. Kendilerinden olmayan herkesi tutuklamaktadırlar. Ama, Voldemort için en değerli olan ganimeti; Harry Potter’i bir türlü ele geçiremezler. Seçilmiş kişi artık aranan kişidir ve Ölüm Yiyiciler Voldemort’a canlı olarak teslim etmek üzere onu aramaktadırlar. Harry’nin tek umudu Voldemort onu bulmadan önce Hortkuluklar’ı bulmaktır. Ama, ipuçlarını araştırdıkça neredeyse unutulmuş olan eski bir efsaneyi ortaya çıkartır. Ölüm Yadigarları’nın efsanesi. Eğer bu efsane gerçekleşirse, Voldemort aradığı üstün güce erişebilecektir. Aslında Harry’nin geleceği, geçmişte yaşadığı ve tüm geleceğini etkileyen sağ kalan çocuk olduğu kader günü de belirlenmiştir. O, artık sadece bir çocuk değildir, Harry Potter, Hogwarts’a ilk adımını attığı günden beri hazırlanmakta olduğu Voldemort’la nihai mücadelesine giderek daha da yaklaşmaktadır.

 

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1) Filmi Imdb’den 440,000 kişi tarafından oylandı ve 7,7 puan aldı. Bu film için editör puanı 8,0 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj Bluray Brrip-Xvid İndir | Ekran Görüntüleri:

 

harry potter olum yadigarlari bolum 1 harry potter olum yadigarlari bolum 1 harry potter olum yadigarlari bolum 1

brrip xvid
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj Brrip Xvid İndir
m720p
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj BLURAY m720P İndir
m1080pHarry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 (2010) Türkçe Dublaj BLURAY m1080P İndir

Bu filmlere de göz atmalısın...