3,429 Görüntülenme
5.7 IMDB Puanı

Hranice Lásky İndir

(Borders of Love İndir)
Film Türü Dram
Yönetmen
Senaryo Katerina Jandácková, Tomasz Winski, Kasha Jandácková
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Yıllarca birlikte olduktan sonra Petr ve Hana, iş ve yaşamda ortak olurlar ve konuşulmayan erotik fantezilerini paylaşırlar.

Borders of Love İndir

Yıllarca birlikte olduktan sonra Petr ve Hana, iş ve yaşamda ortak olurlar ve konuşulmayan erotik fantezilerini paylaşırlar. Masum bir sohbet olarak başlayan şey, yavaş yavaş ilişkilerine tek eşli olmayan yaklaşımda ilginç bir deneye dönüşür. Ancak cinsel özgürlüğün her biri için farklı bir tadı vardır. Tomasz Wiński’nin ilk romanı, sömürüye başvurmadan birçok çift için neyin tabu olduğunu araştırıyor. Borders of Love, yalnızca çeşitli yakınlık biçimlerini değil, aynı zamanda yakınlığın büyük ekranda tasvir edilebileceği yolları da araştırıyor, çünkü diğer şeylerin yanı sıra, kahramanlar birbirlerini telefonlarında filme alıyor. Ana roller, filmin hikayesine ve senaryosuna da katkıda bulunan Matyáš Řezníček ve Hana Vagnerová tarafından canlandırılıyor.
 

Borders of Love İndir

 

Hranice Lásky İndir. (2022) Filmi Imdb (tt16578828) kullanıcıları tarafından toplamda 160 kişi tarafından oylandı ve 5.7 puan aldı. Bu film için editör puanı 57 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

 


 Sadece Orjinal Dil! Altyazı eklidir. Vizyon Tarihi: 11/03/2022 (CZ). Detaylar ve linkler için aşağıdan sürüm seçimi yapınız. İndirilebilir Sürümler:

 
FHD İndir (FULL HD) | Tek Dil | Türkçe Altyazılı! | 4.13 GiB

 


 

Hranice Lásky İndir
Hranice Lásky İndir
Hranice Lásky İndir