İletişim Formu

Tüm sorunlarınız, istekleriniz ve şikayetleriniz için bu formu kullanabilirsiniz. Size geri dönüş sağlamamız gereken durumlar olabilir, bu yüzden e-mail adresiniz sürekli kullandığınız ulaşılabilir bir adres olmalı, ardından 24 saat ila 7 gün arasında geri dönüş sağlarız. Ayrıca, Filmbol Forum üzerinden daha hızlı destek alabileceğinizi unutmayın. Hemen destek bölümüne konu açın ve dakikalar içerisinde destek alın.

Konu Neydi?

İsminiz?

Mail Adresiniz?

Sorun Ne?

Biz Filmbol olarak, asla kendi sunucularımız da telif haklarınızı ihlal edebilecek ürünler barındırmayız. Sadece kendi sunucularımıza, IMDB gibi adreslerde zaten internette hali hazırda yayınlanmış olan ekran görüntüleri, filmler hakkında bilgiler içeren bölümleri alırız. Buna rağmen haklarınız ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen bunu bize bildirin. Telif hakkına sahip olduğunuzu düşündüğünüz URL adresini girin.
Eklemeniz gereken başka bir şey varmı?
Ayrıca... Filmin haklarının size ait olduğunu doğrulayın. Telif hakkının size ait olduğuna dair resmi belgeleri bize buradan gönderebilirsiniz.
Hangi Filmde? URL girin lütfen.
Ayrıca.. Linki kırık olan filmin forum konusuna yorum yaparak veya yine forumdan bize rapor ederek daha hızlı destek alabileceğinizi unutmayın. Direkt forum üzerinden gelen bildirimleri genellikle aynı gün içerisinde çözeriz. Yinede bu kısımdan devam etme konusunda ısrarcı iseniz sorun değil, size bu şekilde de yardımcı oluruz. Eklemeniz gereken başka bir şey varmı?
Lütfen bu gibi sorunlarda Forum'da Destek bölümüne konu açarak, destek talep edin. Destek talep etmek için 10 adet mesajınızın olması gerektiğini unutmayın. Bu sistem spam'a karşı geliştirilmiştir. Destek bölümüne konu açtıktan sonra size hemen yardım edeceğiz. Eğer bunu yapamıyorsanız en son çare İnternet bağlantınız ile alakalı bir sorun yok ise ve sorunun kesinlikle sizinle alakalı olmadığına eminseniz, aşağıda sorunuzu bize açıkça anlatın ve forumu bize gönderin.
Lütfen bu gibi sorunlarda Forum'da Destek bölümüne konu açarak, destek talep edin. Destek talep etmek için 10 adet mesajınızın olması gerektiğini unutmayın. Bu sistem spam'a karşı geliştirilmiştir. Destek bölümüne konu açtıktan sonra size hemen yardım edeceğiz. Eğer bunu yapamıyorsanız en son çare sisteminiz ile alakalı bir sorun yok ise ve sorunun kesinlikle sizinle alakalı olmadığına eminseniz, aşağıda sorunuzu bize açıkça anlatın ve forumu bize gönderin.
RAR/ZİP şifreleri her filmin forum konusunda belirtilmektedir. Lütfen dikkatli inceleyiniz. Genellikle şifreler "filmbol.org" yada BroserBros'dur. Yinede çözemedi iseniz Forumdan destek konusu açabilirsin. Bunların hiçbiri işe yaramadıysa bizimle iletişime geçebilirsin. Sorunu biraz daha açıkça anlatır mısın?
Ne tür bir sorun yaşıyorsunuz? Lütfen aşağıda bize açıkça anlatın.
Kimi şikayet etmek istiyorsunuz? Forum kullanıcı adı ile birlikte şikayet sebebinizi belirtin.
Eğer bu filmin içerisinde ise, buna yapabileceğimiz bir şey yok. Çünkü biz filmler üzerinde kesme işlemleri yapmayız. Sorun forum yada anasayfamız da ise, bunu düzeltebiliriz. Lütfen sorunu içeren sayfanın URL'sini yazın ve sorununuz açıklayın.
Hangi Filmde? URL girin lütfen.
Elbette! bunu yapabilirsin. Ancak eğer bu isteğini forumdan yaparsan isteğin aynı gün içerisinde Filmbol'da olur. Forum'a üye ol ve Destek bölümünden bu talebini bize ilet. İstek talep etmek için 10 adet mesajınızın olması gerektiğini unutmayın. Bu sistem spam'a karşı geliştirilmiştir. Bu isteği forumdan yapamıyorsanız bize zaten buradan da bildirebilirsiniz. Konu yada kategorisini biliyor musun? Bilmiyorsan burayı es geçebilirsin.:
IMDB link varmı?
Filmin tam ismini girebilir misin? Mümkün ise orjinal ismi. *Mecburidir.
Yapım yılı?
Anlıyorum. Sorunuzu detaylıca belirtin: