2,809 Görüntülenme
8.8 IMDB Puanı

İyi, Kötü ve Çirkin İndir

(The Good, the Bad and the Ugly İndir)
Film Türü Vahşi Batı
Yönetmen
Senaryo Luciano Vincenzoni, Sergio Leone, Agenore Incrocci
Ödüller 3 ödül & 6 Adaylık.
Farklı sebeplerle ortak bir hedefe giden üç silah arkadaşı aslında kaderleri sarsılmış insanlardır.

İyi, Kötü ve Çirkin İndir

Farklı sebeplerle ortak bir hedefe giden üç silah arkadaşı aslında kaderleri sarsılmış insanlardır. Amerikan İç Savaşı, iyiyi, kötüyü ve çirkini arayanlar için bir araçtı. İyinin ve çirkinin çalışması risk ve ödül içerir. Çirkin, aranan ve kötü şöhretli bir suçlu olduğu için, Good onu adalete teslim eder ve önce ödülünü alır, ardından onu darağacından kurtarma ve bir sonraki işine devam etmesini sağlama riskini alır. Bir gün, gizli bir hazinenin ortaya çıkmasıyla ikisi ayrılır. Birbirleriyle tartışırlarken üçüncü bir hazine avcısı ortaya çıktı. O da kötü adam. Farklı yaşamanın zamanı geldi.
 

Il buono, il brutto, il cattivo İndir

 

İyi, Kötü ve Çirkin İndir. (1966) Il buono, il brutto, il cattivo Filmi Imdb (tt0060196) kullanıcıları tarafından toplamda 734.103 kişi tarafından oylandı ve 8,8 puan aldı. Bu film için editör puanı 98 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

 


 Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir. Vizyon Tarihi: 04/25/2018 (LT). Detaylar ve linkler için aşağıdan sürüm seçimi yapınız. İndirilebilir Sürümler: