169 Görüntülenme
7.1 IMDB Puanı

Los colonos İndir

Film Türü Suç, Dram, Tarih
Senaryo Antonia Girardi, Felipe Gálvez Haberle, Mariano Llinás
Ödüller 7 galibiyet ve 12 aday
Şili tarihinin en kara sayfalarından biri; tarih kitaplarından silinen, Şili'nin ulusal hafızasından...

Los colonos İndir

Şili tarihinin en kara sayfalarından biri; tarih kitaplarından silinen, Şili’nin ulusal hafızasından kazınan Selk’nam soykırımı, hakikatle resmi tarih arasındaki farkı su yüzüne çıkaran bu çarpıcı dönem filminin özünü oluşturuyor. Şili, 1901. “Beyaz Altın Kralı” diye anılan zengin toprak ağası Menendez, uçsuz bucaksız arazisinin etrafının çevrilmesini ister ve bu iş için üç atlı adam tutar: Şilili melez bir genç, “yerlilerin kokusunu alan” Amerikalı bir paralı asker ve başlarında da Britanyalı, başına buyruk bir teğmen. Dağlardan denize, ovadan ormana devasa bir bölgede at koşturan üçlü, acımasız bir harekâta girişir. Belli ki amaç, sömürgeciler adına “medeniyet” getirmektir. Felipe Gálvez’in western öğeleri taşıyan bu ilk uzun metrajlı filmi Şili’nin Oscar adayı oldu.
 

Los colonos İndir

 

Los colonos İndir. (2023) Filmi Imdb (tt10370812) kullanıcıları tarafından toplamda 746 kişi tarafından oylandı ve 7.1 puan aldı. Bu film için editör puanı 71 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

 


 Sadece Orjinal Dil! Altyazı eklidir. Vizyon Tarihi: 20 Dec 2023. Detaylar ve linkler için aşağıdan sürüm seçimi yapınız. İndirilebilir Sürümler:

 
1080P İndir | Tek Dil | Türkçe Altyazılı! | 1.73 GiB
FHD İndir (FULL HD) | Tek Dil | Türkçe Altyazılı! | 5.06 GiB

 


 

Los colonos İndir
Los colonos İndir
Los colonos İndir