390 Görüntülenme
6.9 IMDB Puanı

Asteriks: Roma Sitesi İndir

(Asterix and Obelix: Mansion of the Gods İndir)
Film Türü Animasyon, Komedi, Macera, Aile
Senaryo René Goscinny, Albert Uderzo, Alexandre Astier
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Jules Caesar, kendisini Galyalılardan sonsuza dek kurtarmaya kararlıydı. Bir Gallois (Kelt) şehrinin yanında bir

Asteriks: Roma Sitesi İndir

Jules Caesar, kendisini Galyalılardan sonsuza dek kurtarmaya kararlıydı. Bir Gallois (Kelt) şehrinin yanında bir semt kurarak, cahil olduğuna inandığı halka Roma kültürünü empoze etmeye ve yeni bir Roma kolonisi kurmaya başladı. .Asteriks ve Obelix’in köyünün yanında yaptırdığı bu yeni yere “Tanrıların Ülkesi” adını verdi. Asteriks ve Oburiks buna direnip inşaatı durdurmaya çalışsa da, Roma vatandaşlarının hızla yerleşmeye başladığı köylerinin yanına ilk binalar dikildi. Zaman zaman yeni gelen Romalılar, rakiplerinin fikrini değiştirmeye çalışmak için şehre giderek bir kafa karışıklığı ortamı yarattı. Yaklaşan tehlikenin farkına varan Asterix ve Obelix, bir kez daha heyecanlı maceralara atılır ve kahraman olurlar. Sezar bu kez yoluna girecek mi?
 

Astérix: Le domaine des dieux İndir

 

Asteriks: Roma Sitesi İndir. (2014) Astérix: Le domaine des dieux Filmi Imdb (tt3759416) kullanıcıları tarafından toplamda 14.095 kişi tarafından oylandı ve 6,9 puan aldı. Bu film için editör puanı 69 olarak belirlendi. İyi Seyirler!

 


 Türkçe dublaj ve orijinal dil. Türkçe altyazılı izlenebilir. Vizyon Tarihi: 11/26/2014 (FR). Detaylar ve linkler için aşağıdan sürüm seçimi yapınız. İndirilebilir Sürümler:

 

BRRip XviD İndir | Tek Dil | 548 MiB
720P İndir | DUAL | 2.91 GiB
1080P İndir | DUAL | 4.64 GiB

 


 

Asteriks: Roma Sitesi İndir
Asteriks: Roma Sitesi İndir
Asteriks: Roma Sitesi İndir